Op onze FaceBook pagina vind je geregeld nieuwe foto’s die werden genomen op Zeelse Evenementen.
Eigenzinnig als we zijn, kiezen we de evenementen waar we foto’s nemen. Maar we kunnen ook niet overal tegelijk zijn.
De keuze van evenementen wordt bepaald door goesting, interesse, tijd hebben, op de hoogte zijn, fotografische mogelijkheden.
Gezien we dit als hobby doen, en niet professioneel, zijn de foto’s vrij beschikbaar voor iedereen (behalve voor commerciële publicaties).
Wie op de foto staat, maar om één of andere reden een foto liever niet op onze pagina wil zien, geeft gewoon een seintje, en we halen hem weg. Je hoeft geen reden op te geven.
Foto’s van Zeelse evenementen wil niet zozeer een verslag maken van een evenement. Het wil mensen in hun beleving van het evenement portretteren.